30.08.2013.

Kulturno umjetničko društvo “Marjan” osnovano je 2000. godine.

Sekcije i aktivnosti kojima se bavimo su sljedeće:

- škola gitare,
- tečaj gitare,
- bas gitara, udaraljke,
- band, orkestar

Učimo osnove teorije, solo i skupnog muziciranja kroz klasičnu, pop rock i etno glazbu. Redovito održavamo koncerte naših polaznika. Naši članovi danas sviraju u različitim vokalno instrumentalnim sastavima (bandovima)  i klapama od kojih su neki nastupili na Splitskom festivalu, kaštelanskom festivalu itd.

Demobox emisija i TOP LJESTVICA

Pocela je sa radom krajem 2008 g. u suradnji sa HRT Radio Splitom . Emisija je namjenjena ne samo demo bandovima nego i ostalima koji su izdali album.Za sudjelovanje  je potrebno imati četiri autorske pjesme  (studijska snimka), slika, logo , biografija , linkovi YouTube , mySpace ... ,a prijaviti se mozete na adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

KONTAKT:

Kulturno umjetničko društvo Marjan

Adresa: Lička 25 (prizemlje)

Mobitel: 091/510-6233 ili 098/224-831

Žiro račun: 2330003-1100082808 (Societe Generale - Splitska banka) IBAN: HR65