24.09.2013.

Valetudo

Valetudo je nastao u jesen 2002. godine kada su se bivšim članovima Zoo Taboo-a priključili Nikša Selmani i Vlaho Bonačić. U veljači 2003. g. Snimljen je prvi singl "Dok hodam" u studiju Srđana Sekulovića Skansija, koji je ujedno bio i producent.

Ubrzo se bendu priključuju Srđan Obad Obo i Nina Krampus Obad kao glavni vokali. Ideja o snimanju prvog studijskog albuma se realizira tijekom travnja 2006. u zagrebačkom studiju Fun House pod producentskom palicom Srđana Sekulovića Skansija.

Za snimljeni materijal se zainteresirao Dallas Records s kojim je 2007. potpisan ugovor pa tako izlazi album prvijenac "Ekvator". S ovog albuma su uzeta tri singla: Mediterraneo, Sex On The Beach i Ekvator za koje su snimljeni i spotovi.

Tijekom 2011. u prostorijama Udruge Mladih Orlando snimamo svoj drugi album, a Dallas Records ga izdaje 2011. pod nazivom "Samo Jednom se Ljubi Sve Je Ostalo Majka". Album je najavljen singlovima ''Uzmi me Onure'', ''Tintoretto'', te najnovijim ''Sedam dana''.

Za Tintoretto i Sedam Dana su snimljeni spotovi u režiji Vanje Vascarca.

Diskografija:
Ekvator, DALLAS RECORDS, 2007