07.11.2013.

Navarro

Navarro je mladi zagrebački rock band, nova nada Dallas Recordsa. Osnovani tek 2011., Martin Žunec i Andrej Kelava udružili su svoje snage sa Lucijom Ercegovac i Nikolom Rimcem te snimili demo EP ''Preludij'' kojim su primili jako dobre kritike.

Njegujući klasičan alternativni rock zvuk uz veliki utjecaj Queen of the Stone Agea, nastupali su po klubovima kao što su Purgeraj, Sax, Hard Place, Klub 100, 8 Ball, a od većih koncerata mogu se istaknuti nastup na Hermetika Festivalu u Karlovcu, te nastup na FOI Brucošijadi u Varaždinu sa Belfast Foodom.

Krajem 2012. osvajaju prvo mjesto na demo festivalu Turbina u Velikoj Gorici. Prvi singl kojim predstavljaju svoj novi materijal upravo je ''Déjà Vu'', energična pjesmu koju ste premijerno mogli poslušati u Glazbenom showu Dalibora Petka na Narodnom radiju.