19.02.2014.

Milost

Bend MILOST osnovan je 2005. godine u Đurđenovcu (Slavonija) i sviraju mješavinu rocka i punka. Nakon 20-ak svirki snimaju prvi cd pod imenom Prerija (2007.) Nakon toga sviraju po  svim hrvatskim većim festivalima: UFO (Osijek), Hermetika (Karlovac), HGF (Županja), HR Demo Klub (Zagreb), MUF (Slatina), Prvomajski inkubator (Otok Krk), VUF (Vukovar), Ferragosto Jam (Orahovica), Minival (Osijek), itd. Početkom 2010. godine snimaju drugi cd (studio „Depth“ Požega) sa devet pjesama pod imenom Prerija 2.

Za prvu pjesmu s tog albuma „Aseksualan“ snimaju spot te ga izdaju kao singl za Croatia Records. Dosad su odsvirali oko 80-ak koncerata po većini klubova RH i BiH.

Početkom 2014. godine izdaju 10 autorskih pjesama po nazivom Avarah K'Davarah (Abraka-dabra) za njemačku diskografsku kuću Setalights Records. Osim autorskih pjesama u repertoaru imamo i oko 45min obrada (KUD Idijoti, Kojoti, Gužva u 16ercu, Đubrivo…).

Mihael Majcen -vokal
Ivan Pon -bubanj
Matej Grdić -gitara, back vokal
Josip Božiček -truba, back vokal